Firma BAWA sp. z o.o. działa na rynku od 1981 roku. Naszym celem jest profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie sklepów, hurtowni, firm remontowo budowlanych, wszelkich inwestycji budowlanych  w materiały niezbędne do budowy i wykańczania wnętrz. Obecnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Magazynier
BAWA DYSTRYBUCJA

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania
Region: Wielkopolska
Numer referencyjny: Rekrutacja BAWA magazyn

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie towaru przed wysyłką
  • współpraca z działem sprzedaży
  • współpraca z kierowcami transportów
  • prace magazynowe

Wymagania:

  • komunikatywność, umiejętność szybkiego działania w procesach obsługi zamówień
  • umiejętności analityczne, kreatywność i motywacja do pracy
  • sumienność i dokładność
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy gazowy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • działanie w młodym i dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy wysyłać na adres: praca@bawa.com.pl Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)