Firma Bawa działa na rynku od 1979 roku. Naszym celem jest profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie sklepów, hurtowni, firm remontowo budowlanych, wszelkich inwestycji budowlanych  w materiały niezbędne do budowy i wykańczania wnętrz

Specjalista ds. obsługi wykonawców i inwestycji

BAWA DYSTRYBUCJA

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania
Region: Wielkopolska
Numer referencyjny: Rekrutacja BAWA DYSTRYBUCJA

Zakres Obowiązków:

  • obsługa i pozyskiwanie inwestycji, budowanie relacji biznesowych z klientami (biura architektoniczne, wykonawcy, inwestorzy)
  • pozyskiwanie i obsługa klientów hurtowych
  • bieżąca obsługa klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Wykonawców i Inwestycji (w szczególności płytek ceramicznych, farb)
  • realizacja założeń sprzedaży
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialności

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • korzystne warunki prowizyjne z tytułu osiągniętych wyników sprzedaży

CV prosimy wysyłać na adres:j.niewiadomska@bawa.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)